| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Cum sa aflu parola de la net...am romtelecom dolce

11 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Te ajuta operatorul daca nu mai gasesti foaia cu contractul.
Funda?

| VladPetcu a răspuns (pentru VladPetcu):

Te va ajuta el scuza-mi gramatica dar m-am grabit.

| TheDifference a răspuns (pentru VladPetcu):

Invata ma sa scrii inainte laughinglaughing "ei legatura cu un reprezentant si te vor ajuta el'' cu cine faci frate romana, cu femeia de serviciu?laughingrolling on the floorrolling on the floor si mai cersesti si funde laughing

| VladPetcu a răspuns (pentru TheDifference):

Am gresit odata uite pe profilul meu sa vezi ca am raspuns corect la multa lume.

| TheDifference a răspuns (pentru VladPetcu):

Odata, dar zici ca nu ai trecut pe la scoala in viata ta laughinglaughing

| VladPetcu a răspuns (pentru TheDifference):

Ma inital scrisesem sa ia legatura cu ei, dar am modificat si am uitat sa modific si astawinking

| unknownn a răspuns (pentru TheDifference):

Asta e, altii sunt excitati cand gresesc din punct de vedere gramatical, altii sunt excitati cand mananca rahat(cazul tau.), gusturile nu se discuta.

| TheDifference a răspuns (pentru unknownn):

Http://www.memecenter.com/fun/94132/triple-fuckin-face-palm

Doamne, mai exista oameni normali pe planeta asta? problema ta care mai e?

| unknownn a răspuns (pentru TheDifference):

Pai vad ca nu mai exista, de cand cu 9gag-u asta.

| 21ndstillachild a răspuns:

Pai care parola, cea trecuta in contract sau cea cu care intri in meniu pentru a configura netul?

| badblood248 a răspuns:

Suni la romtelecom le zici id si ei iti zic parola