| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac subscriberi si like-uri pe YT? (Youtube).

Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Salut! Trebuie sa ai un continut care sa atraga publicul ...sa produci constan videouri folositoare,amuzante etc. La finalul videoului scrii acolo, Va rog like, share, rate si pentru mai multe videouri ->subscribe chiar acum am vazut pe mess ca lucezi la ceva, scrie la final ceva de genul happy

6 răspunsuri:
| roxanarsene a răspuns:

Deasupra video-ului ai subscribe si cand ii dai clic o sa iti apara sa fii anuntat prin e-mail la fiecare video adaugat! bifezi acolo si dai save! like e dedesubt cu degetel ok!

| introduaicinumele a răspuns (pentru roxanarsene):

Pai eu ma gandeam la cum fac ca altii sa-mi dea subscriberi si like-uri big grin am zis um fac like-uri nu cum dau like. Dar oricum mersi de ajutorwinking

| roxanarsene a răspuns (pentru introduaicinumele):

Da-mi un link! sa sau eu!

| FlorinEX a răspuns:

Subscribe-uri ai in susul video-ului intr-un chenar cu galben
Like-uri ai in josul video-ului in care e desenat cu un deget mare in sus si verde, funda?

| AndreyDic a răspuns:

Uite Aici http://admf.co/? 3VL0W9
Sper sa te ajute, eu am facut si e foarte usor
O zi buna