| Madalin_Mihai_2001 a întrebat:

Cum sa imi fac pe facebook sa imi vada toata lumea cronologia si urmaritori ca sa vada ce postez si etc. trebuie sa imi dea cerere! multumesc

Răspuns Câştigător
| XtinnaX a răspuns:

Buna! Asigura-te ca tot ce postezi este postat "public" ( cihar si cei care nu te au la prieteni pot vedea) si deasemena este posibit sa ai profilul privat daca nimeni nu poate sa bada ce postezi fara sa fie in lista ta de prieteni. Verifica asa : Facebook -> setari (settings)-> confidentialitate (Privacy) -> iar prima setare de acolo se refera la persoanele care iti pot vedea pozele si tot ce ai pe pagina, pune acolo pe "public" si ai rezolvat happy

| Madalin_Mihai_2001 explică (pentru XtinnaX):

Mersi dar cronologia sa poata sa o vada cum fac adica sa imi vada urmaritori unde am studia etc. ca sa imi vada cronologia trebuie sa imi dea add!

2 răspunsuri:
| ElenaAE a răspuns:

E simplu! Tot ce postezi pui la public! happy