| Nyku7877 a întrebat:

Cum sa-mi fac un blog anonim?

Eu am scris un jurnal in format electronic si vreau pana la moartea mea sa continui sa-mi spun viata mea adevarata pe internet doar ca vreau undeva unde sa fie anonim.

Cineva care stie sa imi dea niste site-uri sau bloguri unde sa ma inscriu sau sa-mi creez unul doar anonim. Va rog sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica anonim? Pai nu trebuie sa dai numele si adresa ta pe nici un blog :/ Cel putin cele reale.
Sunt o multime de siteuri care gazduiesc bloguri gratis, cum ar fi https://ro.wordpress.com/

| Dalmore a răspuns:

Nu te pune nimeni să-ți dai datele pe un blog.

| cuvant a răspuns:

Creaza-ti o adresa care nu o stie nimeni pe gmail si iar google are integrat blog-uri. si incepi sa scrii iar daca chiar vrei ca lumea sa citeasca iti postezi pe grupuri

| TatarStefan a răspuns:

Eu lucrez in domeniu IT de 6 ani HTML si CSS.Te pot ajuta eu sa iti faci website daca vrei tinem legatura.

| Nyku7877 explică (pentru TatarStefan):

Dar as vrea sami ascunda adresa de gmail pe blog cum sa fac?

| TatarStefan a răspuns (pentru Nyku7877):

Nu e pune acolo

| gogu220 a răspuns (pentru TatarStefan):

Dacă zici că ai energie şi timp, hai să dezvoltăm un joc interactiv, în care să cooptăm şi "legaţii cu lanţul de tablete" dar şi firme care doresc promovare.