| AikkoxD a întrebat:

Cum scap de bara asta tâmpită de la Yahoo? Îmi reinstalasem messu, parcă, şi mi-a apărut chestia asta şi acum nu pot să scap de ea. Ceva soluţii? http://i.imgur.com/lllUW.png

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Firefox -> Add-ons -> Extensions/Plugins -> disable Yahoo! toolbar

8 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Sau o dezinstalezi din control panel - add/remove programs; ca sa scapi permanent de ea(yahoo toolbar se numeste)

| laur12 a răspuns:

Control panel-si o dezinstalezi de acolo, este un toolbar nesuferit...si eu le sterg de obicei

| Kampion a răspuns:

Auzi! ai grija cum instalezi yahoo ala. deinstaleaza casutele alea cu yahoo toolbar uitete si tu mai bine!

| Kampion a răspuns:

Da lasa-l ce iti face? eu il am si nu imi face nimic!

| AikkoxD explică (pentru Kampion):

Am postat întrebarea asta în 2011. Tu nu te uiţi la dată?

| Kampion a răspuns (pentru AikkoxD):

Si pe atunci nu aveam cont de TPU

| robert1232312 a răspuns:

Am incercat si eu prin control panel.L-am dezinstalat dar tot nu dispare.Am dezinstalat si yahoo! messenger si tot nu dispare.Am intrat si in Add-ons Extensions/Plugins dar nu dispare.Ce pot sa-i fac?

| AikkoxD explică (pentru robert1232312):

Ia dă-o încolo de mozilla. Bagă-ţi Chrome.Aşa am făcut şi eu, că nu mai suportam.