| AikkoxD a întrebat:

Deci iar am probleme cu tâmpenia asta de mozilla firefox.
http://i.imgur.com/lNIkK.png
1. Iar îmi sare muştaru că iar nu scap de bara aia tâmpită de la yahoo. Da ştiu am încercat şi să-i dau disable/remove la ălea cu add-ons/extensions, da pana mea nu mai apare nimic acolo. Se poate măcar să schimb din yahoo în google?

2. Acum îmi sare ketchupu. Dau new tab şi îmi apare chestia aia cu searchnu. Cum puii găinii scap şi de chestia asta? Să-mi intre google nu searchmăta.

Vă rămân datoare cu nişte pungi de seminţe Nutline.

7 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Foloseste Google Chrome e mult mai rapid ca Firefox-ul http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=24&lid=3297

| arual93 a răspuns:

Pentru a scapa de yahoo toolbar o poti dezinstala din control panel sau ii dai disable din mozilla din settings, iar pentru a 2a problema trebuie doar sa ai home page-ul google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca in tools_add-ons si apar 4 optiuni, cauta bara cu yahoo si dai disable. Daca merge trimit masina dupa seminte big grin

| AikkoxD explică (pentru anonim_4396):

Da ştiu am încercat şi înainte da se ţine tare a dracu. Nu pot să scap de ea. Măcar să îmi apară aia de la google. Ceva în genu http://static.zoot.ro/zoot/2006/07/03/135468.jpg?w=300

| IulianP a răspuns (pentru AikkoxD):

Da click dreapta pe bara de sus a browser-ului si debifeaza Yahoo Toolbar.
Apoi te duci in Control Panel, Add/Remove Programs si ii dai uninstall.

| Kampion a răspuns:

Aiky pun pariu ca iti cade pe jos delma dela bara aia :)))) incerca sa vezi la setari si scrii acolo www.google.com. si scapi si o sa zici : pa-pa am scapat de tine cu search si nu o sa mai scapi delma pe jos;)

| esco a răspuns:

Din optiuni le dezactivezi pe ambele. la pagina de start /homepage setezi din optiuni, general, si pui acolo google.ro