| iulikaaa a întrebat:

Cum scap de o reclama (de la SweetIm) care imi apare de fiecare data cand deschid pc-ul?

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

Probabil ai scos-o tu de pe net, incearca s-o dezinstalezi apoi s-o stergi, p/t asta scoti programul ccleaner sau inntri in control panel si gasesti stergegerea si schimbarea programelor si o dezinstalezi

| Smartulet a răspuns (pentru kiv1990):

Am avut si eu probleme cu diferite toolbar-uri, unele chiar nu se dezinstaleaza!
Am reusit sa le scot cu YAC Antivirus, e foarte bun, iti curata toate programele adware, malware, virusi si iti face curatenie si in registri, o sa iti mearga pc-ul mult mai bine.

Poti descarca antivirusul de aici http://goo.gl/G8orkA

1 răspuns: