| Flavius_Andrei_1996 a întrebat:

Cum schimb numărul la Yahoo mail dacă nu mai dețin numărul vechi și nu pot accesa contul? Când vreau sa accesez mailul alternativ tot aceeași problema am.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Poti trimite support la Yahoo dar degeaba. Daca nu faci rost de numar, sa suni la el poate raspunde cineva, sa te duci la providerul de telefon sa ti-l "reinstaureze", nu prea ai sanse sa il schimbi. Decat daca e vreo varianta prin care iti accesezi contul si chiar trimiti mail la suport la yahoo de pe contul tau.