| madaluhsha a întrebat:

FUNDITA! Buna, hey am o prezentare powerpoint in word 2007 despre Brasilia si acea prezentare are o melodie superba si as dori sa o copiez in pc sau cel putin sa aflu cum se numeste? va rog:*

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Deschizi powerpoint'ul si umbli la editare: in principiu trebuie sa deschizi tool'ul ADD NEW EFFECT! Dupa ce il deschizi, iti apare o lista cu toate efectele speciale ale slid'urilor. cauti in lista aia si gasesti melodia(numele ei, doar atat). Costi

1 răspuns:
| Ekkaterinna a răspuns:

Canmta melodia pe :
http://www.midomi.com/