| OuTKasT a întrebat:

Cum as putea sa copiez intregul text dintr-o prezentare PowerPoint (2007) intr-un fisier Word (2007)? Prezentarea este destul de mare, asa ca se exclude varianta copierii textului din fiecare slide in parte...

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Salut. Eu am Office 2003, dar banuiesc ca indicatiile pe care ti le voi da se aplica si versiunii 2007. Cand intri in prezentarea Power Point, la File (stanga sus) ai printre optiuni si "Send to". Apoi alegi Microsoft Office Word pentru ca textul sa se transfere in varianta dorita. Nu stiu cat de organizata va fi asezarea in pagina Word, dar poti incerca si vezi ce iese.

| OuTKasT explică (pentru dannyel86):

Mersi pentru raspuns.In office 2007 nu se poate, la Send am doar optiunea de a trimite prin mail sau fax.Am sa iau office 2003 si o sa incerc cum ai spus tu.