| gabibory a întrebat:

Cum scot sau cum aflu parola de la modem? Vreau sa intru pe internet de pe PSP cu WIFI si imi cere parola

Răspuns Câştigător
| Smiley923 a răspuns:

Incearca 0000, ca la mine asta a fost

| gabibory explică (pentru Smiley923):

Am incercat si nu merge. Am net de la Romtelecom cu modem alb, nu cel cu poza.

Alte răspunsuri
5 răspunsuri:
| NexusHELPER a răspuns:

Deci. dacă ai de romtelecom scrii 192.168.1.1 in bara de adrese (acolo sus) si iti cere username si pass. username : admin pass : admin
si te duci la WLAN si e acolo ceva...

| MNK23 a răspuns:

Parola de la modem ar trebui sa fie pe modem...parola pentru wireless...este notata pe spatele modemului

| F6464 a răspuns:

Daca ai modem Huawei hg555b intri in Internet Explorer si la adresa scrii 192.168.1.1 si la Admin scrii admin si parola tot admin.(Trebuie sa fii conectat prin fir de pe un pc cand faci asta).
Iar daca ai alt modem trebuie sa cauti adresa de intrare.