| freon a întrebat:

Cum se curata un fir oxidat? Am avut o problema la un laptop, mi-am dat seama e vorba de cum e conectat ssdul pentru ca cum miscam putin laptopul cum imi apararea o eroare la hard. L-am dus cuiva si a zis ca unul din cablurile de legatura era oxidat si ca l-a curatat. Dar ma freaca curiozitatea, cu ce anume l-ar fi putut curata? Nu era mai bine sa fie inlocuit? Nu il afecteaza cu nimic?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Dar ma freaca curiozitatea, cu ce anume l-ar fi putut curata? Nu era mai bine sa fie inlocuit?"

dacă era așa, TREBUIA inlocuit. Poate că omul doar l-a mișcat sau la "infipt" mai bine in soclu și te-a aburit nițel