| Ihavealotofproblems a întrebat:

Cum se face corect actualizarea versiunii sistemului de operare? Am Android 4.2 pe tableta si mi-a aparut pe ecran de cateva ori o casuta in care imi zice ca versiunea e depasita si lucrul asta poate avea urmari. Intr-adevar, tableta a inceput sa se inchida fara motiv si reusesc sa o redeschid greu.

Pot actualiza acasa in siguranta? Cum?

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Sa fim seriosi, sunt reclame de la site-uri, sa te faca sa descarci anumite aplicatii. Nu iti fa griji si lasa tableta asa. Cat despre inchidere, scaneaza tableta cu un antivirus

| Ihavealotofproblems explică (pentru MrCaNaByS):

Si eu am zis ca-s doar niste reclame, dar cand am vazut ca incepe sa se inchida, ma gandeam ca poate chiar are nevoie de asa ceva.
Am scanat acum cateva zile tableta cu antivirusul si totul pare in regula...