| anonim_4396 a întrebat:

Cum se folosește programul ala de văzut web fără permisiune. L-am descarcat și îmi apare o fereastra și un buton connect dar nu știu cum sa îl folosesc.Va rog care știe sa îmi zică și mie și dacă se poate cât mai repede.

8 răspunsuri:
| chelutzul a răspuns:

Hmm.sounds interesting.scuipati tot ca vreau si eu programul si daca merge pe mess 9 e cel mai bine

| anda_1885 a răspuns:

Sunt vreo 2
spune numele lui

| anda_1885 a răspuns:

Sa stiu daca ai ce am si eu, sa nu iti dau informatii gresite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@deautza spune-mi pe care îl ai tu ca și eu am descarcat mai multe și nici unu nu merge.Deci sunt deschisa sa folosesc pe cel care merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are cineva asemenea program sa mi-l trimita si mie pe mess id sabo_cipry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma lasativa de prosti si de curiozitate...astai pro web-yahoostatus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mil si mie te rog

| dany1braila a răspuns:

Dami si mie te rog frumos programul sau zi-mi de unde sa il iau ce sait Te rog frumos astept un mesaj de al tine sa imi zici