| Дмiвa a întrebat:

Cum se seteaza o conectie wireless in casa? Ce router este mai bun?

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Routerul ti-l iei in functie de ce bani dispui si de ce vrei sa faci cu el. Ptr apartament un router ASus http://www.pcfun.ro/routere-wireless/asus/wl-600g/ eu de aici ma alimentez cu componente.Setarea este simpla, are un meniu usor de utilizat chiar si pentru incepatori. Atentie! Daca ai NET-ul de la romtelecom se schimba discutia si iti trebuie un alt model de router (cel cu ADSL). Succes!

| sonya a răspuns:

Asus sunt cele mai bune. Sa nu cumva sa iei D-Link ca vei avea probleme.

| adyymuresan a răspuns:

Este super si d link daca ai rds spun ca eu am de 4 ani si nu am avut probleme cu el niciodata semnal max an toata casa + si afara an fata blocului la o distanta de 60 m fa-ti setarile corespunzator si este totul ok