| Flavius90 a întrebat:

Cum spuneam si mai jos maine plec in excursie si am luat 5 sticle de vin si 1 de sampanie... si le-am pus in valiza... ar trebui sa le scot sa le pun in frigider sa nu fermenteze sau mai stiu eu ce sa se intample

au ceva daca stau la aprox 30 de grade celsius

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu are nimic daca spui ca maine pleci, o zi doua nu li se intampla nimic la temperatura aia. Dar daca poti si ai loc pune`le in frigider.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa o zi asa torida si in situatia ca te deplasezi cu masina cred ca cel mai bine ar fi sa le tii la rece in frigider. Oricum eu iti urez distractie placuta!

| Flavius90 explică:

Mersi devil