| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Cum sterg un slide din ADOBE Reader? Vreau sa imi listez niste slide-uri si vreau sa sterg unele poze si nu exista cut, delete... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai trebuie sa editezi documentul PDF. Adobe Reader este doar pentru a vizualiza documentele PDF, ca sa le editezi iti trebuie Adobe Professional. programul este shareware si gasesti o versiune trial valabila 30 de zile aici http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=acrobat_pro
PS: unele documente sunt protejate cu parola pentru a fi editate, convertite, stampate sau chiar si vizualizate deci depinde de securitatea documentului daca il poti edita sau nu.