| William a întrebat:

Cum stii ca hard disk-ul e pe duca?

Răspuns Câştigător
| LovelyMan a răspuns:

Uite aici raspunsul pentru tine, in limba romana:

http://www.itnewz.ro/......se-strice/

http://cosmen.wordpress.com/......d-disk-ul/

| William explică (pentru LovelyMan):

Nu stiu ce sa zic, am descarcat Crystal Disk Info si zice ca starea de sanatate este buna, dar ieri am descarcat hdsentinel si zicea ca starea de sanatate e critica (9%) si in 11 zile e gata. Am scris si in cmd ce zicea acolo si a zis ca e OK. Doar ca nu e. Hard disk-ul meu scoate niste sunete ciudate si se blocheaza cateva secunde. Am dat defragmentare, am instalat Malwarebytes Anti-Malware (a gasit niste virusi si i-am sters), am scanat cu bit defender (nu a gasit nimic) si degeaba. Nu stiu de ce dar cand joc metin 2 face asa.

| LovelyMan a răspuns (pentru William):

E clar ca are ceva. Iti recomand sa iti salvezi datele importante de pe el si sa stai linistit daca iti pica.

| William explică (pentru LovelyMan):

Stau linistit, nu am date importante in pc. Totusi as vrea macar sa stiu ce are.

| LovelyMan a răspuns (pentru William):

E simplu ce are, e pe duca. Adica, sa te astepti din moment in moment sa iti pice. Componentele se mai strica, mai ales hdd-urile. Nu e nimic complicat in treaba asta. happy