| Anamaria6384 a întrebat:

Cum știu dacă am fost scoasă dintr un grup pe Facebook? Deoarece când intru sa văd Conversația îmi tot apare ca se încarcă dar nu mai apare nimic...și nu înțeleg ce s-a întâmplat. dacă era sa ma elimine cred ca Mi-ar fi apărut

2 răspunsuri:
| AdrianCov a răspuns:

La eliminarea de pe un grup de Facebook nu ești anunțată, vezi în partea de sus dacă îți arată că ești înscrisă în grup.
În cazul în care ești înscrisă în grup și nu vezi conținut deloc înseamnă fie ca ai fost raportata, fie este din cauza grupului care a făcut anumite restricții.
Ar fi indicat sa intri de pe alt browser sa verifici dacă grupul respectiv mai exista. Adică copiezi link-ul și intri de pe alt browser, fără sa fi conectata pe Facebook.

| Anamaria6384 explică (pentru AdrianCov):

Pai am intrat pe Messenger și îmi apar gen contactele care sunt doar ca atunci când "apăs " sa intru pe grup îmi apare ca se încarcă dar in schimb nu mai apare niciun contact nimic