| alexandra0304 a întrebat:

Cum trebuie sa fac o prima pagina de la un referat? numele profesorului in stanga si al elevului in dreapta? sau invers?!
multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu treceam numele elevului mai jos de numele profesorului, amandoua in partea stanga, dar nu are importanta...

| alexandra0304 explică (pentru anonim_4396):

Pentru mine conteaza.am o profa care ne-a dat de facut un refetat si ne-a dat anumuite standarde dupa care sa il facem...sadnu imi primeste referatul daca nu indeplineste conditiile alea ale ei.si intrebam ca am pierdut foaia pe care notasem ce toate astea...si mi-am intrebat colegii dar fiecare a venit cu pareri diferite(
mersi oricum:* te pup

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandra0304):

Nu cred ca are asa mare importanta, si daca toti fac cum cred ei o sa iasa o neintelegere...