| RealRap a întrebat:

Cum trimit pe skype un mesaj la toata lista, fara sa trimiti la fiecare persoana in parte.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Te uiti sus unde este HOME, RECEPTORUL si GRUP, dai click pe GRUP apoi pe semnul + si cobori la ADAUGA PERSOANE, acolo ii selectezi pe toti, trimeti mesajul.

| RealRap explică (pentru 愛日本):

Tot nu gasesc, poti scrie mai explicit? Ai funda daca reusesc...

| Nustiucinece a răspuns:

Salut descarca clownfish http://clownfish-translator.com/download.html o sa iti apara in bara din dreapta dai click pe el si o sa ai optiunea acolo.

| RealRap explică (pentru Nustiucinece):

Nu vreau sa descarc nimic, stiam ca e si comanda, direct de pe skype... N-o stii?

| Nustiucinece a răspuns (pentru RealRap):

Nu exista asa ceva happy

| RealRap explică (pentru Nustiucinece):

Eu stiu ca acum ceva timp era, ca am mai folosit comanda, au scos-o?

| Nustiucinece a răspuns (pentru RealRap):

Nu am auzit niciodata de asa ceva poate confuzi cu yahoo.