| Gabrielle16 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul samsung s5230? Daca se poate, sa scrieti avantajele si dezavantajele.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Are o colega aceste telefon si este super-dragut. Suporta card de pana la 8 GB, are bluetooth si este touch screen. desi se strica repede, telefoanele touch screen sunt foarte dragute si stilate. daca ai grija de el nu cred ca o sa ti se strice prea curand dar daca faci ca mine si il uiti in tren(am uitat 2 telefone unul cand aveam 11 ani si unul luna trecutabig grin) te sfatuiesc sa nu iti iei cu touch. si eu am un telefon Samsung si imi plac foarte mult meniul si optiunile pe care le are.

Sper ca te-am ajutatbig grin

Pa, pa:X

| SMaricel a răspuns:

Fff tare!
avantaje-navighezi bine pe internet
-suporta card de 2 GB in sus
e finut si e usor sa umbli pe el
este touch screen
dezavantaje-se strica fff repede daca l-ai scapat jos
trebuie sa ai grija cu el sa nu umbli cu el cu mana uda sau murdara.etc
nu trebuie sa apesi tare pe ecran sau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super dragut, finutavantaje nu prea stiu dezavantaj :are tash si trebuie sa-l stergi cu ceva fin in fiecare zica dupa nu te mai lasa sa umblii