| adi92_1057 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Samsung s5230?

xDD

5 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Este un telefon ft bun

| crystynaradu a răspuns:

Este un telefon incredibil este foarte bun merita sa ti-l cumperi si sa stii ca si eu am si este foarte foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai naspa telefon care exista. Poate ca exagerez putin totusi este touch, functii, camera buna dar ma asteptam la mai multe si m-a dezamagit foarte mult. Meniu foarte plictisitor, teme, sunete putine, tastatura qwerty foarte mica, design-ul asa si asa. Sincer sa fiu am vazut la o prietena cum face corby-ul poze si se vad mai bine ca la star. Pentru mine este un telefon praf rau... trebuia eu sa raman pe corby da m-am lasat pacalit ca ala ii mai buncrying(( In general numai dezavantaje, il urasc dar nu mai pot face nimic sad. Mai bine luati-va corby sau orice alt telefon ca o sa fiti mai multumiti tongue acum ma tot gandesc la un corby alb :X crying((((((((((((((((((((((((( firar sa fie de star.

| dariameh1234 a răspuns:

Mi se pare naspa!

| geo_9829 a răspuns:

este un telefon super dar sa nu iti dai jos fetele alea de plastic...alea protectoare sunt si pe margine si pe spate si pe ecran.sa nu ti le dai jos ca dupa o sa. ti para rau
eu mi le.am dat si acum este foarte zgariat. ii foarte finutz si dragut. merita sa il cumperi