| anonim_4396 a întrebat:

Da este posibil asa ceva sa nu singerezi dupa prima ta dragoste facuta si nici dupa a doua dar 80%din voi sunteti si cam mincinoase cu virginitatea nu este adevarat ca 1 din 5 nu are eliminari sangvine dupa prima dragoste ci 1 din 270 de domnisoare posibil sa nu singereze, daca sunteti virgine atunci anainte de a face dragoste cu persoana data plecati la ginicolog ca sa fiti sigure ca totul e anregula cu dv.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Studiile medicale spun ca 20% din femei nu sangereaza la primul contact sexual. Cifra pe care o dai tu, adica 1 din 270, sunt femei care nu au himen din nastere (ca o malformatie). Dar este bine-cunoscut ca exista si alte cauze pentru care o femeie nu sangereaza.
Sa stii ca rareori femeile mint. Dar exista barbati, nu multi, care sunt atat de nesiguri pe ei si de putin barbati incat nu le cred, desi ele spun adevarul. Un barbat adevarat isi da seama cand femeia a fost virgina la fel de bine ca ginecologul. Un barbat las si nu foarte inteligent, care nu prea e in stare de multe dar se da cocos, o va acuza ca minte.

| IrinaAndreea a răspuns:

Multumim de informatii, poate dv. veti mai studia si o carte de gramatica inainte de a vorbi despre sex! straight face

| WakeMeUp a răspuns:

Da este posibil! prietena mea nu a sangerat bine inteles nu m-am speriat stiam k este posibil sa nu sangereze m-am documentat inainte sa fac sex cu ea