| mabytza a întrebat:

Daca ai imprimanta poti scana si sa apra in calculator respectiva foaie? sau iti trebuie un program anume? imi puteti spune pasii care trebuie sa ii urbez pentru scanare?

Răspuns Câştigător
| hominid dreak a răspuns:

Eu am o multifunctionala Xerox Workcenter 3119, are CD de instalare, iar programul scaner-ului iti permite sa ajustezi, sa retusezi, etc.imaginile(documentele)scanate.Acum tu intrebi daca scanezi cu o imprimanta, nu poti cu o simpla imprimanta, iti trebuie o multifunctionala.

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Trebuie să fie o imprimantă multifuncțională(să aibă scaner, copiator+imprimantă)ca să poți scana. Dacă ai toate astea, nu-ți trebuie nici un program, e de ajuns doar instalarea imprimantei.

| Lucifer a răspuns:

Pai xerox? Xerox normal ca poti face cu imprimanta si nici macar nu trebuie sa fie legata la un calculator. True guys, cu multifunctionala

| Nita a răspuns:

Daca imprimanta are scaner poti, daca nu are din cate stiu eu nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un program