| Begnun7459 a întrebat:

Daca am abonament si am wi-fi la telefon si il folosesc cumva platesc?

3 răspunsuri:
| coosmin24 a răspuns:

Nu platesti.dar de exemplu daca vrei sa iti faci update sau sa folosesti gps-ul se pot aplica taxe.dar nu neaparat doar te avertizeaza.eu folosesc wifi si nu platesc nimic.indiferent de ce fac.

| ssssssfdsgfser a răspuns:

Nu nu platesti daca folosesti WI-FI-ul.Nu se va taxa cu nimic dar ai nevoie de un router wifi, sau semnal wifi de la altcineva.

| Uigeb a răspuns:

Nu platesti decat daca folosesti internetul din reteaua din care esti
daca ai wi-fi ar trebuie sa se puna la factura de la internetul de pe calculator.