| klark7410 a întrebat:

Daca am folosit remove wat dupa ce am instalat windows-ul..mentionez am win 7 ultimate 32bit...si am dezactivat si windows update, cat ma tine? adica mai e valabila perioada aia de 30 de zile si dupa aia mi se blocheaza?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

ID-ul meu : xman103074@yahoo.com

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poti sa faci orice daca nu-l activezi 30 de zile raman valabile

| klark7410 explică (pentru lpavel):

Pai nu l-am activat ...doar am folosit remove wat ca sa nu imi mai apara chestia aia genuine...deci ma tine mai mult de 30 de zile asa-i?

| lpavel a răspuns:

Mai bine descarca un activator de pe net, activeaza-l si o sa ai un win ca si originalul. Vei putea face update sau orice...

| klark7410 explică (pentru lpavel):

Ai un activator sa-mi dai? ca am descarcat unul de pe net mai demult si cand l-am folosit tot in aceeasi zi mi-a aparut dupa 2 ore chestia cu genuine
...da-mi id tau ...nu te deranjez pe bune.

| lpavel a răspuns:

Da-mi un ID si iti trimit prin yahoo

| SuicideSilence a răspuns:

Acele 30 de zile raman valabile. dupa aceasta perioada poti sa folosesti comanda: slmgr -rearm (cu drepturi de administrator) si o sa mai ai inca 30 de zile. poti sa folosesti comanda de 3 ori. deci in total 120 de zile

| Epurasu_Marian_1995 a răspuns:

Te va tine pana te vei satura de el nu iti mai expira dupa 30 de zile