| maryngeorge a întrebat:

Daca am fost infectat cu virusu politia romana cum pot scapa de el ca daca incerc sa-l formatez nu imi booteaza boteaza si ramane negru ajutati-ma rapid

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://download.bitdefender.com/......IcePol.exe
trebuie rulat din safe mode din linia de comanda (inainte de a intra in windows apesi F8->din meniul care iti apare selectezi "Safe Mode with Command Prompt"->dupa ce se incarca in fereastra care iti apare scrii locatia fisier-ului de exemplu "C:\BDRemoval_Trojan_Ransom_IcePol.exe" si apesi ENTER)

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Incearca sa schimbi Hard Diskul cu unul nou ca practic virusi se stocheaza in Hard disk

| SirGilbert a răspuns (pentru Mitrea_Octavian_1993):

Nu-i nevoie de schimbare de Hard!