| Aspazian13 a întrebat:

Daca am fost o data dat afara dintr-un grup de Facebook dar nu am fost blocat pe acel grup si am mai dat o cerere de înscriere si am fost respins dar tot nu sunt pe lista de blocati al acelui grup. Ca sa pot sa mai dau o cerere de înscriere trebuie sa aștept un anumit timp? De ex stiu ca atunci cand dai block la o persoană nu poti sa-i dai de 2 ori consecutiv ci trebuie sa aștepți 48h ca sa-i dai block?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu ințeleg de ce insiști dacă cei de acolo NU te doresc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fă-ți si tu un grup al tău, și așa, introduci/ ștergi pe cine vrei.
Pe bune, de ce atâta insistență și umilire?

| Aspazian13 explică:

Faza nu e ca nu ma doresc dar s-a făcut o greșeală si le am explicat la administratori