| anonim_4396 a întrebat:

Daca am o persoana in lista de whats app este obligaroriu ca si acea persoana sa ma aiba in lista, si invers? Sa zicem ca am un nr in agenda, automat(daca are whats app instalat), o sa imi apara in lista de whats app, dar el ma are neaparat in lista lui de whats app? Daca este posibil sa nu ma aiba, eu daca ii scriu pe whats app unde ii apare mesajul? thinking sper ca am fost destul de explicita

Răspuns Câştigător
| Maiuta a răspuns:

NU,nu este neaparat sa te aiba si el in agenda(din cate stiu eu)...si cred ca va primi mesajul chiar daca nu te are in agenda si ii va aparea nr tau de telefon nu un nume...am inteles aproape tot ce ai vrut sa spui si sper ca ai inteles raspunsul meu laughing)