| Teodor168 a întrebat:

Dacă am pe contul PayPal cardul meu băgat si dacă vând ceva si spun ca banii să-mi revină pe contul PayPal, o sa-i pot bagă pe cardul din contul PayPal?
Urgent, promit funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca cardul tau bancar este verificat si aprobat de paypal, toate tranzactiile se fac prin el, ca atare, atat platile cat si incasarile intra vor intra in contul de paypal, dar nu se pot misca singure de acolo, fara acordul tau.

Cand primesti bani in Paypal, ai doua obtiuni:
1. ii lasi in contul paypal si cumperi online, ce vrei cu ei.
2. ii poti transfera in contul tau bancar de unde-i poti scoate cash sau pastra in cont.