| rotariurazvan a întrebat:

Daca as vrea sa achizitionez o tableta, trebuie sa imi fac si un abonament la internet pentru ea?

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Asta depinde de tine..banuiesc ca vrei si net pe ea nu? Aplicatii, muzica descarcata, chestii..Este optional..iti poti achizitiona tableta si fara abonament la internet, insa nu prea ai ce face pe ea asa! Fa-ti un abonament cu net, intreaba-i pe cei de acolo de oferte, si in functie de bugetul tau, alege-ti unul.

| khwewljewew a răspuns:

Nu neaparat... daca ai net wireless merge fara probleme big grin

| BlackBoyHD a răspuns:

Nu neaparat achizitioneaza-ti un router wireless pretul variaza intre 50 si 200 lei uite aici cu 50 marca Tenda: http://www.mediagalaxy.ro/......-rj-45-alb