| IAmSoDifferent a întrebat:

La o tableta care are wi`fi si 3G trebuie. stick din acela cu abonament la internet sau merge si fara?

Răspuns Câştigător
| DiDix11 a răspuns:

Daca ai wireless nu.ti trebuie...nici cablu nici stick doar te conectezi la wi fi:d

2 răspunsuri:
| NicoNicolletta a răspuns:

Cat timp ai wi'fi nu iti trebuie internet! daca ai 3g exista la Digi un stik special de internet! pur si simplu te duci la sediul lor si ii intrbi de stik de internet Digi Mobile Funda?

| IAmSoDifferent explică (pentru NicoNicolletta):

Apropo cat ar costa? thinking si trebuie platit in fiecare luna. nu?