| EuDarii a întrebat:

Heii,TPU! Am internet cu cablu de la Digi pe calculator, si as vrea sa imi achizitionez o tableta(am deja si un smartphone) si sa imi bag internet wireless (Ca sa pot avea internet in casa pe tableta si pe tel). Cum trebuie sa procedez ca sa imi pun? Si ruterul il cumpar de la ei de la Digi sau... Cum? Raspuns urgent! Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

Iti cumperi un router wireles, cablu care iese din modemul de la digi il bagi in router. UIte aici un site mai aexplicit
http://www.tp-link.ro/article/?faqid=90

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Da, te duci la un centru Digi si iei ruterul de la ei.
Poti lua si un stick wireless gratis, care e gratis, doar completezi un formular.