| allakbar111111 a întrebat:

Daca comand ceva la Altex, pot sa platesc prin curier cu bani cash?
multumesc big grin

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate doar daca ti-o trimit cu plata ramburs.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Se numeste plata contra ramburs. Exista optiunea pe siteul lor.

| Adry05 a răspuns:

Da, cam oriunde poti plati cash la primirea coletului. Vezi sa fie optiunea cu plata la livrare pe site.

| danutzu96 a răspuns:

Setezi plata ramburs (sau plata la livrare, depinde cum scrie pe site). Si cand vine curierul platesti inainte sa iti dea pachetul. Altex sigur au optiunea de plata ramburs.