| hanks a întrebat:

daca cumperi o imprimanta/multifunctionala noua, cartusele originale care vin cu ea, sunt cumva reincarcabile? sau trebuie sa cumperi din nou altele

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de imprimanta/multifunctionala, unele sunt cu cartuse reincarcabile si la altele trebuie sa schimbi cartusul ori chiar intreg capul de imprimare(asa am eu la birou). Numai bine!

| virusake a răspuns:

Depinde de model/producator.
Informeaza-te cu privire la modelul exact. In mare, imprimantele noi nu mai permit acest lucru. sad

| zacrazy a răspuns:

Sunt reincarcabile dar au capacitate de incarcare mai mica.

| Angel31 a răspuns:

Difera de la producator la producator, ceea ce poate ai auzit tu sunt cartuse demo (au o incarcatura de 25% fata de capacitatea normala). in mare parte din cate stiu eu se pot reincarca fara probleme. daca ne oferi mai multe detalii referitoare la eventuala posibil actuala imprimanta achizitionata in functie de codurile afisate pe cartuse iti putem oferii mai multe detalii.

| SugarAndSpice a răspuns:

Depinde de firma sau de magazinul de unde produsul a fost achizitionat. Dar de cele mai multe ori ambele cartuse sunt reincarcabile. Te-as sfatui ( pentru siguranta), atunci cand doresti sa-ti cumperi o multifunctionala/imprimanta sa ceri detalii asupra cartuselor primite odata cu aceasta.

Pa-pa

| bogza2 a răspuns:

Toate cartusele sunt reincarcabilewinking

| AlinnutSsa a răspuns:

Da merg incarcate

Dar ai grija cine tile incarca pentru ca eu am patit`o cu asta miau stricat cartuselewinking

si a trebuit sa cumpar altele

Succes

| cristinelM a răspuns:

Depinde de ce imprimanta iti cumperi? Spune exact ce imprimanta vrei sa-ti iei si o sa-ti dam un raspuns sigur.Imprimante nu vin cu cartuse originale pline sunt cartuse demo (umplute cam pe jumate).

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Eu am imprimanta Lexmark si cand am cumparato a trebuit sa ii iau alte cartuse ca erau de unica folosinta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reincarcabile.Eu am o improimanta ca cea care zici tu, are cartuse si sunt reincarcabile dar te cam chinui sa gasesti gaura pe une o bagi (eu m-am chinuit) ca era acoperita de o hartie.
Sper ca te-am ajutat
Funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reincarcabile toate cartusele pe care le primesti cu imprimanta.

Răspuns utilizator avertizat
| coralia_5862 a răspuns:

Nu conteaza ce fel de cartse sunt tot se pot umple nu trebuie sa cumperi altele costa cam 20 de lei amndoua :0

fundita?batting eyelashes

| EmyMartin94 a răspuns:

Nu nu sunt reincarcabile eu le-am putu reincarca doar am cumparat toner de care trebuia si am inlocuit cartuselebig grin(depinde si ce imprimanta)