| Fz7rs6edrd7rf6r6fr a întrebat:

Am o imprimanta Multifunctional Inkjet color HP DeskJet 375 cu cartușele HP 304 întrebarea este dacă pot să umple cartușele cu siringa sau trebuie sa cumpăr altele originale umplute de ei?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ca sa nu te complici acasa cu ace si risti sa strici cartusele, poti merge la tine in oras la serviceuri de impirmnate care fac refill, nu costa foarte mult!
refill adica iti reincarca ei cartusele contracost!
Daca vrei sa iti incarci tu acasa, o sa ai nevoie de cerneala compatibila si de multa rabdare.
Nu stiu in cazul tau particular, dar sunt imprimante care au un chip care citeste doar cartusele originale, ideea este sa nu permita refillul.
Afli inca toate aceste detalii de la serviceuri de care iti spuneam, stiu ei sa te indrume.

| sierra1 a răspuns:

Ai putea dar s-o faci INAINTE de a se goli complet