| Lindoro a întrebat:

Daca dau repair la windows, imi va instala ceva in plus in C?(imi va ocupa din memorie?)

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu instaleaza nimic in plus si nici spatiu mai mare nu va ocupa. O sa repare fisierele corupte si eventual o sa instaleze fisierele lipsa.

| Lindoro explică (pentru horia2012):

Daca instaleaza fisiere lipsa inseamna ca o sa ocupe din memorie.

| horia2012 a răspuns (pentru Lindoro):

Nu, le instaleaza pe ale lui (Windows-ului) in locul celor lipsa, (daca sunt).

| Lindoro explică (pentru horia2012):

Deci adauga mega in plus.

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Da, dar foarte, foare putin. Cativa mega. Si numai daca e cazul. In final windows a ocupa acelasi spatiu ca si cum l-ai fi instala din nou.

| Lindoro explică (pentru horia2012):

OK! Multumesc!

| horia2012 a răspuns (pentru Lindoro):

Cu placere. Inca ceva, la reparare Windows nu-ti va sterge nimic din ce ai descarcat si unde ai descarcat.

| gelu1970 a răspuns:

Nu iti recupereaza fisiere sterse.