| Gamers12 a întrebat:

Daca descarc si instalez bluetooth pentru computer este posibil sa trimit prin bluetooth de pe calculator muzica pe telefonul meu care are si el bluetooth? si daca da spuneti-mi si mie cum dau funda big grin

5 răspunsuri:
| NoGooDy a răspuns:

Trebuie să ai şi un dispozitiv Bluetooth conectat la calculator, nu doar o aplicaţie...

| costywinner a răspuns:

Trebuie sa ai si aparat. E logic nu?

| auroraa a răspuns:

De fapt calculatorul trebuie sa suporte bluetooth (adica sa il aiba si el deodata ca telefonul) de obicei laptopurile mai noi au asa functie, probabil sunt garnituri bluetooth pentru comp care ajuta la transmiterea media de materiale!

| Furculingură a răspuns:

Eu am laptop si are deja bluetooth in el.Aleg o melodie din laptop si dau pe "trimitere" si aleg "prin bluetooth.
1)Il activez
2)Dau click pe le din bara
3)Dau pe cauta dizpozitive
4)Dupa ce ma gaseste dau click pe mine
5)Astept sa se incarce si imi arata ca a trimis-o.
Mereu trimit melodii.
Tu incearca sa il activezi
1)Intra in locul unde l-ai insttala
2)Da click pe el si activeaza-l.
Daca nu merge poti da click dreapta si poate este acolo.
Bafta!

| BeatriceKnowles a răspuns:

Da poti.