| marius577 a întrebat:

Daca dezinstalez pes 2010 si il instalez dupa aia inapoi o sa imi pierd salvarile din joc? Merci.

Răspuns Câştigător
| angel4v3ryour a răspuns:

De obicei nu se pierd salvarile cand dezinstalezi un joc... dar ai putea sa intri in folderul unde-i instalat jocu sau in My Documents banuiesc...si sa-i cauti salvarile sa le salvezi dinainte, iar pe urma le poti copia inapoiwinking

4 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Nu le pierzi

| WR104 a răspuns:

Nu

| Kyzz a răspuns:

Nu le pierziwinkingele raman in folderul de salvari...sau mai sigur mai faci o copie la salvari si dupa ce instalezi jocul daca nu iti merge le mai pui odata in folderwinking

| rbby a răspuns:

Salvarile le ai in my documents/konami.copiazale undeva si dupa ce il instalezi din nou copiezi salvarile inapoi in my documents