| anonim_4396 a întrebat:

Daca dorim sa vindem un aparat, pana la ce numar de cadre se vinde cel mai bine un dslr cel mai bine?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Care este numarul de cadre de exemplu (25000) cadre al unui aparat foto dslr la care se vinde cel mai bine second hand, la asta m-am referit.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu cat mai putine cadre trase cu atat mai bine.Dar poate cel care il vinde a tras acele 25 000 de cadre cum spui dar a sters din memorie un anumit numar de cadre.Cum iti dai seama tu? Nu vad ce relevanta are pentru cel care cumpara second.

| johnnny123 a răspuns:

Nu este evident ca se vinde cu atat mai bine cu cat are mai putine cadre trase?
Crezi ca exista un numar magic de cadre care-i sporeste automat valoarea?