| SivanCosmin a întrebat:

Daca iau un TV De 80 cm cum e mai bine sa il iau sa imi mearga jocurile Full HD sau HD? iMI PUTETI DA NISTE SFATURI SI NISTE TELEVIZOARE BUNE CA MONITOR VA ROG?

Răspuns Câştigător
| adriann12344321 a răspuns:

Pai la unele jocuri rezolutia este care este ex. 1280, 720
Iar monitorul este mai mare, in momentul in care intrii in joc monitorul se va face negru si nu ai cum sa ii schimbi rezolutia jocului pentru al aduce la rezolutia monitorului....Este bine sa iti cumperi un monitor normal...

2 răspunsuri:
| adriann12344321 a răspuns:

Pai parerea mea ar fi sa iti cumperi un Full HD si ca monitor sa iti iei un Samsung, Lg care le poti folosi si ca televizor eu am un LG e ok, dar am facut prostia sa fie mai mare si la unele jocuri trebuie tu sa le setezi rezolutia, dar nu poti fiindca monitorul este prea mare...
Sper ca te-am ajutat...
Funda?

| SivanCosmin explică (pentru adriann12344321):

Cum adica trebuie sa le setez rezolutia dar aceasta este prea mare, ce se intampla adica?

| adriann12344321 a răspuns (pentru SivanCosmin):

Pai la unele jocuri rezolutia este care este ex. 1280, 720
Iar monitorul este mai mare, in momentul in care intrii in joc monitorul se va face negru si nu ai cum sa ii schimbi rezolutia jocului pentru al aduce la rezolutia monitorului....Este bine sa iti cumperi un monitor normal...