| Cronos126 a întrebat:

Daca instalez programe pe pc de pe steam si le dezinstalez imi da windowsul un rating mai mic?
P.S.: Ratingul spune ce performanta am la pc.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! N-are treaba instalarea/dezinstalarea cu ratingul!

| Cronos126 explică (pentru lpavel):

La cat timp trebuie sa fac o defragmentare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cronos126):

Săptămânal dacă instalezi-dezinstalezi frecvent soft.
Din câte știu eu la Windows chestia asta este programată, lasă-l în soarta lui!

| lpavel a răspuns (pentru Cronos126):

Cum ti-a zis si CiprianG poti face si saptamanal daca vrei dar mie mi se pare o pierdere de timp... cand ajungi sa nu mai mearga windows-ul cum trebuie tot trebuie sa reinstalezi, nu te ajuta defragmentarea cu nimic happy

| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\IObit\IObit Uninstaller\Uninstaler_SkipUac.exe"