| fallsHD a întrebat:

Daca joci fotbal cu un telefon ceea ce nu zic ca am facut si ii spargi display-ul ceea ce nu zic ca am facut se mai poate repara? ceea ce nu zic ca se poate face :/

Răspuns Câştigător
| BYBY a răspuns:

Ceea ce nu zic ca deja ai facut astalaughingoh go on cumpara altulwinking cu display de cimentwinkinglaughing

8 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Se poate schimba display-ul da

| AlerimxD a răspuns:

Trist. Şi clar. (first!)
xD. Xoxo.

| BYBY a răspuns:

Stiam:X ca e buna:X ca si mine:X
am scos`o din jobenlaughing
kiao:X

| BYBY a răspuns:

Mai exerseazawinking

| Ph3onNx a răspuns:

Da.intr'un service GSM si nu te costa decat de la 100 RON in sus.depinde de tel

| fallsHD explică:

Display de ciment, buna asta, o notez!

| fallsHD explică:

Eu scot numai scame din joben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il duci la garantiei si ii zici ca a crapat displayul din senin. ceea ce nu iti zic sa facihee hee