| anonim_4396 a întrebat:

Daca la calculatorul meu care este cam vechi, de vreo 7 ani ii schimb placa video cu una mai mare(acum placa este de 64 mb, iar cealalta vreau sa fie de 128)va fi vreo problema in a nu o recunoaste calculatorul si sa o cumpar degeaba? Am placa video INNO 3D MX 440.

Răspuns Câştigător
| conundrum a răspuns:

Nu ar fi nici o problema.dar nu vad rostul unui asemenea upgrade.pe scurt nu te ajuta la nimic

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu frate
chestiile alea sunt prea vechi
cea de 128 nu te prea ajtua decat daca vrei sa joci mario la maxim

cu 10 milioane sau cu 15 iti fac baietii de la pc garage un pc nou
happy

| nynja96 a răspuns:

Nu o sa fie nici o problema