| TheTrooper a întrebat:

Daca la iPhone 4 intri pe pagina de cautare ( cum glisezi in stanga si apare " Cautare iPhone ) si dau un anumit cuvant, imi apar mesajele sterse, dar daca dau sa le citesc, nu pot pentru ca sunt sterse.
cum le-as putea reciti?

4 răspunsuri:
| SoWhattt a răspuns:

Conecteaza-l la calculator prn cablul USB si intri in folderele din telefon. İntri la mesaje si acolo iti apare.

(Nu stiu sa iti zic cum sa intri la mesaje pas cu pas. İntri si tu prin foldere...nu e greu sa gasesti oricum)

| TheTrooper explică (pentru SoWhattt):

Folderele? laughing Unde-s alea? laughing

| SoWhattt a răspuns (pentru TheTrooper):

Mda... Pai cand il conctezi la pc apare la removable disk memoria telefonului plus ce a sters. GENİUS!

| TheTrooper explică (pentru SoWhattt):

Nu, nu apare.
E iPhone. raised eyebrows