| Nadishome a întrebat:

Dacă ma deconectez de la Samsung Account îmi pierd toate pozele pe care le am pe telefon? Și dacă da, cum pot face sa nu le pierd? Pentru ca actuala adresa de e-mail nu o mai folosesc si nici nu mai știu parola, asa ca voiam sa îmi fac alt cont de Samsung.

1 răspuns:
| Iamforfun a răspuns:

Dacă ai calculator sau laptop, descărca pozele de pe telefon prin cablu de date.
Dacă nu, poți să îți faci două adrese de email și să le trimiți de pe o adresă pe alta.