| clawditzu a întrebat:

Daca nu am windows original(win7) sunt bune update-urile de la windows?

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Incepi sa devii enervant (din nou).
nu mai pacali lumea!

| zdrangoi a răspuns:

E bine sa nu faci update-arile.
nu va recunoaste windows-ul original si s-ar putea sa nu-ti mai functioneze.

| ozulll a răspuns:

Poti sa le descarci. nu apare nici o problema, dar sa te feresti de update-ul ala cu genuiune(care verifica daca ai licenta sau nu)

| Andrey11 a răspuns:

Ti-as recomanda sa il instalezi din nou sau sa il reactivezi.

thegeniusoftpu:Nu cred ca exista intrebare fara raspunsu tau stupid

| clawditzu explică (pentru Andrey11):

Cum sa il reactivez daca e piratat