| KatPetrova a întrebat:

Daca salvez o poza de profil de pe wapp a unei persoane, ea poata vedea asta? Cred ca i s-ar parea ciudat acelei fete sa afle....si nu am facut ss ci am dat la distribuie si dupa in galerie...

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Se salveaza poza automat in momentul in care iti trimite acea poza. O gasesti in albumul photo din telefon (acolo unde ai toate pozele). Si nu, nu stie daca i-o tii sau nu la tine in telefon.

| lpavel a răspuns:

Pai daca ai dat pe distribuie normal ca va vedea happy sunt atatea moduri de a fura o poza iar tu ai ales pe cea publica big grin

| madalinfindrihan a răspuns:

Trebuia sa i downloandezi poza nu sa o publici(distrubui) asa ca daca ea inca nu a vazut postarea o poti sterge big grin Funda?

| PrecizeEveR a răspuns:

Nu poate vedea daca i-ai salvar poza in telefonul tau, dara daca ai distribuit poza s-ar putea sa vada postarea!