| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Daca mi-am facut wapp, si am dat block la niste persoane din lista mea inainte sa interactionez cu ele. ele n-o sa mai poata sa-mi vada profilul nu? o sa le mai apara ca am wapp sau nu? Si inca ceva, daca am un prieten pe wapp, pot vedea cati prieteni are, sau detalii de genul? Mersi, funda

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Daca ai dat block la persoane din lista ta chiar si inainte de a interactiona cu ele, vor vedea ca ai aceasta aplicatie insa nu vor vedea ultimul tau act si nici poza de profil. Daca ai un prieten nu poti vedea cati prieteni are.

| Voicu_Ionela_1999 explică (pentru Miss25JK):

Cunosti vreo tehnica de a-i face sa nu mai vada ca am wapp?

| Miss25JK a răspuns (pentru Voicu_Ionela_1999):

Singura tehnica ca sa zic asa este ca ei sa nu te aiba in agenda telefonica.

| Voicu_Ionela_1999 explică (pentru Miss25JK):

Si daca de exemplu am facut wapp-ul pe nr meu (pe care ma au multi prieteni in agenda) si dau pe Schimba numar, si adaug un numar nou de al meu (imi iau alta cartela de ex si introduc nr ala) nu le mai apar nu?

| Miss25JK a răspuns (pentru Voicu_Ionela_1999):

Daca schimbi nu o sa le mai apari.